Organiser

Ania Skrzycki

Project Coordinator, studentka WUM i SGH

Czas poza uczelniami spędza w kebabie, planując podróże do Stanów Zjednoczonych. Lubi nowe wyzwania i kręcenie hyperlapsów nad brzegiem morza.

Organiser

Jakub Dąbrowski

Project Coordinator, student WUM i SGH

Lubi dużo mówić, dlatego założył koło naukowe zajmujące się przemawianiem. Po obejrzeniu TED talka zaczął uczyć się chińskiego.

Organiser

Olga Kaczmarczyk

Promotion Team Leader, studentka 5 roku farmacji

Kreatywność, spontaniczność, dbałość o szczegóły i dobry wizerunek to cechy, którymi można ją opisać. Miłośniczka kawy, czekolady oraz aktywnego spędzania wolnego czasu.

Organiser

Joanna Niewińska

Visual Content Team Leader, studentka 5 roku farmacji

Zmysł estetyczny teamu, łowca zbędnych spacji i fanka nietuzinkowych reklam. Lubi odkrywać nowe możliwości i miejsca na świecie.

Organiser

Klaudia Ćwiąkała

Logistics Outside The Stage Team Leader, studentka 5 roku farmacji

Jest w ciągłym poszukiwaniu nowych wyzwań, doświadczeń i przypływu adrenaliny. Każdą wolną chwilę spędza na parkiecie tanecznym, doskonaląc ulubione socjalowe style: bachata i zouk brazylijski. Wierzy, że pizza jest dobra na wszystkie zmartwienia.

Organiser

Anna Krawczyk

Logistics On The Stage Team Leader, studentka kierunku lekarskiego

Częściej nazywana "Aniuszką". Żadne problemy techniczne nie są jej straszne. Kocha wyzwania, odpowiedzialność i pracę z ludźmi. Popołudnia spędza w sali kinowej, na boisku koszykówki, próbach Teatru Magicznego oraz w kuchni.

Organiser

Bartłomiej Bączek

Human Relations Team Leader, student 5 roku farmacji

Uwielbia pracę z ludźmi a działalność w dużym zespole to coś co od zawsze go interesowało Kocha muzykę rockową i grę na gitarze, z wielką pasją ogląda oraz gra w piłkę nożną.

Organiser

Tomasz Majszyk

Finance Team Leader, student 4 roku kierunku lekarskiego

Wolny czas spędza na planowaniu egzotycznych podróży, graniu w golfa i nurkowaniu. Dodatkowo interesuje się historią sztuki i fotografią.

Organiser

Aleksandra Maria Soplińska

Corporate Partnership Team Leader, studentka 6 roku kierunku lekarskiego

Miłośniczka pizzy i wina. W wolnym czasie trenuje pływanie w uczelnianym AZS-ie i przewodniczy kołom naukowym. Jej guilty pleasure to czytanie kolorowych gazetek z modą i oglądanie “Friendsów”.

Organiser

Albert Stachura

Corporate Partnership Team Leader, student 6 roku kierunku lekarskiego

Niedoszły kompozytor, amator gotowania i pasjonat podróży. Popołudnia najchętniej spędza spotykając się ze znajomymi i odkrywając miejsca, gdzie można pysznie zjeść; Do perfekcji opanował tajemną sztukę prokrastynacji, nie zaniedbując przy tym umiejętności organizacyjnych.